Cast/HeadShot Çekimler

Cast/Headshot fotoğraflar çekmek için üst düzey fotoğrafçıyla çalışmalısınız. Sizi temsil edecek cast/headshot fotoğraflarını çekmek titiz bir çalışma ister. Tecrübe ister. Sizin en doğru ve doğal halinizle çekim yapılmalı. Bu nedenle çekim sırasında doğal olmalısınız, pozlarınız size özel olmalı. Profesyonel iş insanları, yöneticiler, sanatçılar, fotomodel

Ve mankenler, dizi oyunucuları, tiyatrocular için kartvizit niteliğindedir. Profesyonel fotograf sanatçılarımız cast/headshot çekimlerinde en ince detayları düşünürler. Stüdyo ortamında Yapılan çekimlerde mutlaka siyah veya beyaz fon kullanılır. Çalışmalarımız sırasında rahat tavırlar içinde olmanızı tavsiye ediyoruz. Uzun çalışma saatleri ve stüdyo ışıklarının vereceği yüksek aydınlatmadan etkilenmemeniz gerekir. Cast/Headshot çekimlerinde makyöz ve kuaför talebiniz olursa bu isteğinizi karşılayabiliriz.

Çekimlerimiz 3 değişik paketten oluşur.

1 saat  hizmet

5 photoshoplanmış fotograf

1 siyah veya beyaz tshirt veya

Kıyafetle çekiminiz yapılır.

 

1 Saat Hizmet 900 TL

1,5 saat  hizmet

10 photoshoplanmış fotograf

maximum 3 kıyafet ile çeki

yapılır.

 

1,5 Saat Hizmet 1200 TL

NOT: Çekilen ham fotoğrafların tamamı size teslim edilir.

 

Çekimler bittiğinde çekilen fotoğrafların tamamı size ham olarak teslim edilir. Fotograflar içinden seçtiğiniz paket içeriği kadar fotoğrafları bize belirtiyorsunuz.

Bizlere hangi görselleri istediğinizi belirttikten 3 gün sonra fotoğraflarınızı ve diğer tüm ham fotoğraflarınızı orijinal boyutlarda dijital olarak size teslim ediyoruz.

İş insanları ve yöneticiler için Stüdyo ortamımızda veya kendi çalışma mekanlarında size özel doğal Kurumsal portre çekimleri yapıyoruz.

2  saat  hizmet

15 photoshoplanmış fotograf

maximum 5 kıyafet ile çeki

yapılır.

 

2 Saat Hizmet 1500 TL

Grup Şirketlerimiz

fotografya-logo.png
fotografyashop-logo-250x220.jpg
2_lg-templateLogo-1.png
LOGO-MAAT-GURME.jpg
CSKA LOGO.png

Fenerbahçe Mh. Dr. Faruk Ayanoğlu Cd. No:1 Feneryolu - Kadıköy - İSTANBUL

0216 358 57 72 - 74

info@designfotografevi.com

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Youtube